Autoškola a jazyková škola VaV

0
702

Autoškola VaV – My ťa na cesty pripravíme poctivo!

Vodičák si môžeš spraviť kdekoľvek, ale len Autoškola VaV ti dá

  • prvotriednu výučbu s priateľskými a profesionálnymi inštruktormi,
  • garanciu počtu jázd vďaka GPS čipom,
  • možnosť výberu vlastného auta, termínu jázd a inštruktora,
  • špičkový vozový park,
  • online plánovanie jázd,
  • učebné materiály zadarmo a mnoho ďalších výhod.

Navyše, pravidelne usporadúvame rôzne súťaže a atraktívne akcie počas celého roka (4x ročne žrebovanie o vodičák, valentínska súťaž, súťaže pre maturantov a pod.). Preto, maturanti, zbystrite pozornosť! Hrajte so svojím tablom o 200 € cash a zľavy na vodičák až do výšky 15 %. Sledujte nás na našom webe a sociálnych sieťach.

Ak sme ťa ešte stále nepresvedčili,  možno dáš na referencie našich študentov, ktorí nepredstierali svoju spokojnosť. Videoreferencie nájdeš na www.autoskolavav.sk.

Tešíme sa na jazdu s Tebou!

 

Jazyková škola VaV

Nauč sa jazyky s Jazykovou školou VaV a v zahraničí sa viac nestratíš – u nás študujete jazyky modernými metódami zameranými na komunikáciu v cudzom jazyku.

Vybrať si môžete z 13 cudzích jazykov vrátane slovenského jazyka pre cudzincov, rôzne formy výučby – doučovanie, Callanovu či priamu metódu, individuálne kurzy, doučovanie, kurzy cez SKYPE, firemné kurzy alebo kurzy s native speakermi…

Hodiny vedú a pripravujú kvalifikovaní, mladí a sympatickí lektori, s ktorými sa na hodinách nudiť nebudete. Ak patríte k tým, ktorí stále premýšľajú o tom, či sa im investícia do jazykového kurzu vyplatí, tak by sme vás radi pozvali k nám do Jazykovej školy VaV na ukážkovú hodinu, ktorá je u nás úplne zadarmo.

V Jazykovej škole VaV pripravujeme tiež množstvo akcií a súťaží o zaujímavé ceny – sledujte nás na našom facebooku alebo instagrame a nič vám neunikne.

Za naše kvalitné služby hovorí spokojnosť tisícok klientov – referencie z našich kurzov nájdete tu: www.jazykovaskolavav.sk.

Tešíme sa na vás. 🙂