Deň otvorených dverí Národného podnikateľského centra Prešov

0
1435

Tip pre začínajúcich podnikateľov

 

V príjemnom neformálnom prostredí kaviarne M&M Coffee Bar na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove sa v stredu 31. októbra 2018 v čase od 13:00 do 16:00 hodiny uskutoční networkingové podujatie určené pre širokú verejnosť, najmä pre podnikateľov a záujemcov o podnikanie.

 

Na podujatí sa dozviete, ako využiť bezplatné odborné poradenstvá, akú finančnú a nefinančnú pomoc môžu podnikatelia získať, ako bezplatne navštíviť medzinárodné i domáce odborné podujatia, či ako získať zvýhodnenú a ľahko dostupnú mikropôžičku až do výšky 50.000 eur. V krátkych vstupoch sa Vám predstavia odborníci v oblasti online marketingu, financovania či HR, s ktorými si môžete dohodnúť ďalšie bezplatné konzultácie.

Zároveň si vypočujete inšpiratívne podnikateľské príbehy klientov Národného podnikateľského centra Prešov a ich vlastné skúsenosti s podujatiami, ktorých sa v rámci projektu zúčastnili. V neposlednom rade môžete na podujatí stretnúť a spoznať nových zaujímavých ľudí, rozšíriť svoje kontakty a podeliť sa s vlastným podnikateľským príbehom.

Ako nás informoval Radovan Mamrilla – asistent rastového programu, podujatie pre Vás pripravil tím Slovak Business Agency v rámci Národného projektu Národné podnikateľské centrum v regiónoch. Zároveň podotkol, že tak, ako všetky aktivity NPC, je aj účasť na tomto podujatí bezplatná.

Národné podnikateľské centrum Prešov poskytuje širokú paletu služieb malým a stredným podnikateľom s cieľom zvyšovania ich konkurencieschopnosti. Pre podnikateľov sú pripravené služby typu odborné semináre, webináre, prednášky, diskusné fóra, workshopy, individuálne poradenstvá, pobyty v klasickom alebo virtuálnom podnikateľskom inkubátore, či atraktívne stážové pobyty, konferencie a medzinárodné podujatia.

Pre stredné a vysoké školy a pre širokú verejnosť sú určené predovšetkým informačné a popularizačné aktivity zamerané na zvýšenie motivácie podnikať, ale aj individuálne poradenstvá, skupinové odborné semináre či kurzy podnikateľských zručností a letné školy podnikania. Cieľovou skupinou sú aj záujemcovia o podnikanie zo znevýhodnených sociálnych skupín, ako sú napríklad ženy, seniori/generácia 50+, sociálne a zdravotne handicapovaní, ktorí uvažujú nad realizáciou vlastných biznis nápadov.

Radovan Mamrilla na záver doplnil, že informácie k pripravovaným aktivitám na podporu podnikania v Prešove môžete získať aj prostredníctvom facebookového profilu @biznisporadcapresov, kde sa dozviete všetko potrebné.

(red)

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokREGISTRÁCIA