Obujte svoju firmu do Baťových topánok – podporte s nami kultúru v Prešove

Obujte svoju firmu do Baťových topánok – podporte s nami kultúru v Prešove

Úlohou biznisu už dávno nie je len tvorba zisku. Za azda najvýznamnejšieho predstaviteľa spoločensky zodpovedného podnikania v histórii Československa môžeme považovať Tomáša Baťu, ktorý sa koncentroval nielen na výučbu a osobnostný rozvoj svojich pracovníkov, ale aj hospodársky rozmach mesta, v ktorom podnikal.

Investícia do kultúry = rozumná investícia

Kultúra má schopnosť združovať a motivovať. Podporte s nami kultúru v Prešove prostredníctvom projektu Daj kultúre zelenú. Na to, aby spoločenská zodpovednosť mala na imidž firmy nejaký vplyv, je potrebné, aby podnik svoje spoločensky zodpovedné aktivity prezentoval verejnosti, čo vďaka nášmu projektu istotne dosiahnete.

O projekte Daj kultúre zelenú

Projekt je určený širokej verejnosti a tvorí ho 12 prezentácií so sprievodnými podujatiami v rozpätí mesiacov máj – september pre deti, mládež, dospelých i seniorov žijúcich v meste Prešov a jeho okolí. Všetci, ktorí sympatizujú s našou myšlienkou podporiť kultúrne sa rozvíjajúci Prešov, majú u nás dvere otvorené. Vystúpením pred širokú verejnosť a odprezentovaním svojich spoločenských aktivít oslovíte priamo vašu vekovú kategóriu ľudí, čo vedie k novým obchodným možnostiam, zlepšeniu reputácie, zvýšeniu produktivity a motivácie pracovníkov, k zlepšeniu vzťahov s verejnými orgánmi, ba dokonca úsporám nákladov.

Získajte označenie Kultúrna firma®

Každá firma, ktorá sa do projektu Daj kultúre zelenú zapojí, získa označenie Kultúrna firma® vo forme nálepky, prezentácie na našom webe, Facebooku a samozrejme aj na samotnom podujatí.

V prípade záujmu a získania bližších informácií nás kontaktujte

Organizátor podujatia: Radovan Mamrilla
Telefón: 0918 635 920
Email:  kulturnafirma@dajkulturezelenu.sk
FB: www.facebook.com/dajkulturezelenu