PREŠOVSKA POLIFKA

0
1162

PREŠOVSKA POLIFKA

Ďakujeme našim kamarátom a novým partnerom podujatia DAJ KULTÚRE ZELENÚ, nakoľko by sme radi prinášali naše podujatia aj naďalej pre prešovského kultúrneho diváka. Vďaka za podporu patrí aj organizátorom ďalšej skvelej prešovskej akcie, pánom Majdákovi a Klebanovi, ako aj neziskovej organizácii Východoslovenský región.

Zajtra sa vidíme na  III. ročníku benefičnej súťaže družstiev

PREŠOVSKA POLIFKA

Takmer tradičné podujatie s benefičným a šľachetným cieľom nám na sklonku leta pripravili organizátori v areáli kúpaliska SUN PARK na Sídlisku III. v Prešove.

Prevádzkovateľom kúpaliska  je Východoslovenský región, nezisková organizácia

/ VRNO : http://www.vrno.sk/ /

Členom tejto n.o. je aj Michal Majdák, prevádzkový riaditeľ.

Isto uznáte, že tradičné kúpalisko na Sídlisku III za posledné roky v rukách nového správcu prešlo nielen zmenou názvu.  Postrehnuteľné bolo aj výrazné zlepšenie služieb,  materiálneho vybavenia areálu, ako aj čistoty prostredia. Veď si len spomeňme na časy, kedy pohodlné lehátko  bolo „LUXUSOM“ za extra príplatok.

Aj vďaka prevádzkovému riaditeľovi a jeho tímu šikovných ľudí si vynovený areál s množstvom noviniek užilo tento rok tisíce návštevníkov.

Nielen Prešovčania ocenili taktiež množstvo sprievodných akcií aj animácií pre návštevníkov, či len tak oddychovali na nových lehátkach, ktoré sú ZADARMO pre návštevníkov.

Detičky aj odvážna mládež sa mohla do sýtosti zabaviť v tejto sezóne na vodných labutiach i šmýkačkách.

Nehovoriac o skvelom letnom bare s terasou na posedenie, či slnenie v areáli.

Čo ešte pán Majdák s tímom svojich ľudí pre Vás pripravuje na letnú sezónu 2018?

Najlepšie je prísť osobne a zistiť na mieste konania tohto benefičného podujatia.

Príďte aj s rodinami spoznať tohto úžasného človeka, ktorému záleží na spokojnosti návštevníkov. Tento svoj vycibrený proklientský prístup získal svojou prácou. Svoje skúsenosti z pôsobenia v zahraničí a riadiace schopnosti získané podnikateľskou činnosťou by   rád použil nielen na zveľaďovanie tohto areálu. Ako človek, čo neostal v zahraničí, ale vrátil sa a založil rodinu v Prešove,vie že len dobre fungujúca komunita a zlepšené podmienky na úrovni Prešovského kraja  sú zárukou spokojnosti. Vo fungujúcom kraji, v ktorom budú podmienky na rast pre lokálne služby, budú spokojní nielen dospelí, ale aj deti, či seniori.

Preto sa so svojím priateľom a spoluorganizátorom tejto priateľskej kuchárskej súťaže rozhodol kandidovať za poslanca VÚC.

Spoluorganizátor, pán Pavol Kleban

Pre tých, čo pána Klebana poznajú osobne, je známy fakt,že sa jedná o Slováka ako repa.  Popri iných činnostiach je to aj predseda Miestneho odboru Matice slovenskej v Prešove.

Obom pánom, ako aj ďalším súťažiacim ide o dobrú vec.

Pozvaní sú všetci, čo im záleží na zlepšovaní vzťahov a podpore v komunite.

Táto sobotná akcia si už po tretíkrát okrem podpory prešovskej onkológie dáva za cieľ aj priateľské stretnutie ľudí z verejného sektora spolu s organizátormi a súťažiacimi. Všetci, čo prídu, budú môcť ochutnať z originálnych, či tradičných prešovských polievok. V skvelej atmosfére prebrať možnosti čo, a ako by sa dalo v našom meste Prešov, či v rámci Prešovského kraja zlepšovať.

Budete mať možnosť spoznať a porozprávať sa aj s ďalšími súťažiacimi. Hostia z podnikateľského prostredia, ako aj z verejného sektora, budú svojím kuchárskym umením podporovať prešovskú onkológiu a snáď potešia aj vaše chuťové bunky.

Príďte podporiť skvelú vec a spoznať kulinárske umenie ľudí, ktorým záleží na meste Prešov, ako aj na chode a fungovaní samosprávy. Máte možnosť spoznať ich názory a riešenia na chod verejného sektora, ako aj ich program pri kandidovaní do VÚC.

Veď Prešov to sme my všetci, preto sa stretnime na

III. ročníku PREŠOVSKEJ POLIFKY

v sobotu 16.9.2017 od 13:00

Príďte aj s rodinami,

vstup ZDARMA

o zábavu bude postarané.